Πελατολόγιο

 
Η ERGOFIT στην πολυετή λειτουργία της έχει σημαντική προσφορά στο χώρο του αθλητισμού με μεγάλο πελατολόγιο αθλητών, επαγγελματικώνκαι ερασιτεχνικών ομάδων.

Αθλητές και ομάδες που έχουμε συνεργαστεί (με αλφαβητική σειρά):

Ολυμπιονίκες, Πρωταθλητές, Αθλητές Εθνικών Ομάδων που εμπιστεύτηκαν την ERGOFIT
 
 
BEQAJ - ποδόσφαιρο
 
CASTILLO - ποδόσφαιρο
 
FORD - μπασκετ
 
FRAYΕ - ιστοσανίδα
 
GOMMEZ - βολευ
 
GONZALES - ποδόσφαιρο
 
KUMORDZΙ - ποδόσφαιρο
 
LEONARDO - ποδόσφαιρο
 
MARIC- ποδόσφαιρο
 
PAVIOT - ποδόσφαιρο
 
TARPLEY - μπασκετ
 
TOMIC - μπασκετ
 
ΑΡΑΒΙΔΗΣ - ποδόσφαιρο
 
ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ - ποδόσφαιρο
 
ΒΕΛΕΤΗΣ - ποδόσφαιρο
 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΠΟΥΛΟΣ - ποδόσφαιρο
 
 
 
ΖΑΜΠΙΔΗΣ - kick Boxing
 
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ - ποδόσφαιρο
 
ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ - ιστοσανίδα
 
ΚΟΜΜΑΤΟΣ - μπάσκετ
 
ΜΑΤΖΙΟΣ - ποδόσφαιρο
 
ΜΠΟΥΖΑΣ - ποδόσφαιρο
 
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ - taek won do
 
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ιστιοπλοία
 
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ - ποδόσφαιρο
 
ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ - κωπηλασία
 
ΣΩΤΗΡΙΟΥ - ποδόσφαιρο
 
ΤΡΙΠΟΤΣΕΡΗΣ - ποδόσφαιρο
 
ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ - ποδόσφαιρο
 
ΦΑΚΙΔΗ - ιστιοπλοϊα
 
ΧΟΥΤΟΣ - ποδόσφαιρο
 
ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΕΛΗΣ - βόλευ
 
 
 
 
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
 
 
ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
 
ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ
 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
 
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
 
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
 
ΒΕΡΟΙΑ
 
ΒΥΖΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
 
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
 
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
 
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
 
ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ
 
ΙΩΝΙΚΟΣ
 
ΚΑΒΑΛΑ
 
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
 
ΚΑΛΛΙΘΕΑ
 
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
 
ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
 
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
 
ΛΑΜΙΑ
 
ΜΑΡΚΟ
 
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
 
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
 
ΠΙΕΡΙΚΟΣ
 
ΡΟΔΟΣ
 
ΡΟΥΦ Π.Α.Ο.
 
ΤΡΙΚΑΛΑ
 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
 
ΧΑΪΔΑΡΙ
 
 
 
ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ
 
ΑΙΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
 
ΑΜΦΙΑΛΗ
 
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΣ
 
ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ
 
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
 
ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ
 
ΖΕΦΥΡΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
 
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
 
ΘΗΒΑ
 
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
 
KΑΛΑΜΑΚΙ
 
ΚΑΛΥΒΙΑ
 
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
 
ΚΥΜΗ
 
ΛΑΜΙΑ
 
MΑΝΔΡΑΪΚΟΣ
 
ΜΟΣΧΑΤΟ
 
ΜΥΚΟΝΟΣ
 
ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟΣ
 
ΝΙΚΗ ΡΕΝΤΗ
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΙΟΣΙΩΝ
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
 
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
 
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
 
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ
 
ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΚΟΣ
 
 
 
 
και ένας μεγάλος αριθμός Ακαδημιών από όλη την Ελλάδα
 
 
ΜΠΑΣΚΕΤ
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
 
ΕΣΠΕΡΟΣ
 
ΑΙΓΑΛΕΩ
 
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
 
ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
 
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ
 
 
 
ΒΟΛΕΫ
 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ
 
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
 
ΚΕΡΑΤΕΑ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
 
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
 
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΥΡΟΥ
 
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)
 
ΒΥΡΩΝΑΣ (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)